Wieczór z poezją w jesiennej aurze…

Opublikowano: 21 listopada 2018

20 listopada miało miejsce ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu ,,Jesiennych Wieczorów z Poezją”. Poetką prezentującą swoją twórczość na  sentymentalnym i pełnym refleksji wieczorku była Pani Anna Włodek . Pani Ania jako osoba na co dzień pracująca z dziećmi niepełnosprawnymi, otaczająca się zwierzętami oraz zaangażowana w różnego rodzaju akcje charytatywne  cechuje się szczególną wrażliwością, która jest  odczuwalna przez odbiorców Jej wierszy. Bardzo chwalebny wydaje się fakt, że Jej twórczość uaktywnia się nie tylko w oparciu o Jej wewnętrzne potrzeby czy dla zaspokojenia własnych  ambicji ale ma też ścisły związek z Jej działalnością na rzecz innych. Mowa tu np. o wierszach Pani Anny, które pojawiły się w antologiach wydanych na potrzebę niesienia pomocy choremu chłopczykowi Rafałkowi. Poza tym Pani Anna podzieliła się z uczestnikami wieczorku poetyckiego informacją o tym, że pisze książkę mającą na celu upamiętnienie zmarłego dwa lata temu przyjaciela rodziny- alpinisty. Literacka aktywność Pani Anny przejawia się też w prowadzonym przez Nią Kółku Literackim oraz poprzez udział w zainicjowanej przez Pana Jana Lipkę akcji tzw. ,,Busowierszowania”.  Pani Annie dziękujemy za wieczór pełen wrażeń poetyckich i życzymy dalszej weny twórczej i pomyślnych relacji z muzą poetów.