Uroki dzieciństwa w stylu PRL-u….

Opublikowano: 4 czerwca 2019

Ach co to były za czasy! Ruch, aktywność na świeżym powietrzu i kwitnące życie towarzyskie poparte zdrowymi relacjami między rówieśnikami. Takich przygód i uciech zaznali uczestnicy Dnia Dziecka zorganizowanego w naszej bibliotece, który to przebiegł pod znakiem PRL-u. Były zatem: gra w klasy, w kapsle, w popularnego zbijaka, gra w kolory, skoki w gumę. Na koniec zadaniem uczestników było narysowanie kolorowymi kredami na placu przed biblioteką saturatora z obsługującym go sprzedawcą. Była też zabawa w kolejkę po papier toaletowy oraz słodkie co nieco wraz z  niespodziankami. Fundatorem tych niespodzianek jest firma EL-VID, za co wszyscy ,,towarzysze” bardzo ładnie dziękują!!!