Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Uczniowie z Tarnowskich Gór zwiedzają naszą wystawę…

Opublikowano: 17 czerwca 2019

Wszyscy czują unoszącą się w powietrzu woń nadchodzących wakacji, mimo to jeszcze trzeba parę  dni chodzić do szkoły. Można jednak ciekawie zorganizować sobie  czas, na przykład odbyć wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miasteczku Śląskim celem obejrzenia wystawy na temat PRL-u, by następnie udać się do zabytkowego kościoła w miasteczkowskiej parafii. Właśnie taką formę spędzenia dzisiejszego przedpołudnia wybrała ósma klasa ze Szkoły Podstawowej nr 9  w Tarnowskich Górach.  Okazuje się, że zorganizowanie wystawy w bibliotece może przełożyć się na pozyskanie turystów w naszej gminie. W każdym bądź razie cieszymy się z wizyty przesympatycznych uczniów i ich nie mniej przesympatycznych pań wychowawczyń z tarnogórskiej szkoły. Nasza biblioteka stoi otworem dla wszystkich.