Skarpetki w banany, rowerki czy arbuzy?

Opublikowano: 21 maja 2019

Wychowankowie Pani Henryki Pytlok  z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim projektują skarpetki! Pod wpływem emocji wyniesionych z zabawnej książki pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, a także zainspirowane skarpetkami z motywem książek, w które ubrała się pani bibliotekarka, kolejna grupka dzieci  przystąpiła do projektowania. Na razie oczywiście w amatorski sposób. Zadaniem dzieci były naniesienie na papierowe skarpetki wymyślonych przez siebie motywów. I tak oto powstały skarpetki w piłeczki, arbuzy, ananasy, rowerki itp. A nóż widelec ktoś z obecnych przedszkolaczków zajmie się w przyszłości wzornictwem??? Tak czy siak biblioteka sprzyja  realizacji własnych pasji, na początek przez dostarczenie odpowiedniej literatury… .