Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Literackie ekscesy z Myszką Miki

Opublikowano: 23 czerwca 2020

Co powiecie na taką sytuację?

Jest poniedziałek rano, dokładnie pomiędzy godziną 10.00 a 12.00 , pod Wasz dom podjeżdża Myszka Miki, która ma zamówione przez Was bajeczki z biblioteki. Myszka wręcza Wam te książki, Wy robicie sobie z nią zdjęcie i dajecie jej wykonaną przez siebie pracę plastyczną, którą jest wykonana dowolną techniką podobizna Myszki Miki. Jest wesoło, zabawnie, a najważniejsze, że macie co poczytać i przy okazji ekstra fotkę. W bibliotece zaś pojawią się Wasze zdjęcia z Myszką no i Wasze prace.

O czym tu mowa? O akcji Oddziału Dziecięcego MBP pt.  ,,Literackie ekscesy z Myszką Miki”.

Dla kogo ta akcja? Dla dzieci z Miasteczka Śląskiego w przedziale wiekowym 4-9 lat;

Kiedy? W poniedziałek, 29 czerwca, w godzinach 10.00- 12.00.

Jakie są zasady uczestnictwa?

• Trzeba zadzwonić do biblioteki lub osobiście na miejscu zgłosić swoje dziecko do udziału;
  • Wykonać dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą Myszkę Miki. Może być to zatem: narysowana myszka, namalowana, wykonana metodą wydzieranki, z rolki po papierze toaletowym, z papierowego talerzyka lub nawet tylko pokolorowana. Swoją pracę wręczycie jako prezent Myszce, która Was odwiedzi.
  • Ilość osób biorących udział w akcji jest ograniczona i wynosi 10. Liczba ta jest jednoznaczna z liczbą domów, czy mieszkań, które odwiedzi nasza główna bohaterka. W związku z tym jeśli w danym domu jest więcej dzieci to nic nie stoi na przeszkodzie aby wszystkie miały zdjęcia z Myszką i odebrały wypożyczone książki.
  • Dzieci biorące udział w tym wydarzeniu powinny być wszystkie zapisane do biblioteki;
  • Zapisując zaś dzieci do udziału w akcji, należy podać bibliotekarzowi jakie książki będą wypożyczone i dostarczone przez Myszkę Miki.
  • Każdy z uczestników pod opieką dorosłej osoby powinien czekać cierpliwie w godzinach od 10.00 do 12.00 aż odwiedzi go Myszka. Nie jesteśmy w stanie dokładnie określić godziny co do minuty przyjazdu naszej zwariowanej na punkcie literatury, głównej bohaterki.

W razie ewentualnych zapytań należy się skontaktować z bibliotekarzem dzwoniąc pod numer telefonu: (32) 288-89-12 lub osobiście na miejscu.