Jedno spotkanie, a dwie pisarki!

Opublikowano: 13 września 2018

Spotkanie autorskie, które miało miejsce w miasteczkowskiej bibliotece 12 września  było nietypowe i wyjątkowe także z innego powodu, a mianowicie za sprawą drugiej pisarki, która przybyła w charakterze gościa. Mowa tu o Pani Edycie Kowalskiej pochodzącej z Woźnik Śląskich, która to okazała się być sympatykiem prozy Pani Hanny Greń. Swoją sympatię wyraziła obdarowując Panią Hanię pięknym bukietem kwiatów. Naszą bibliotekę zaś obdarowała dwoma egzemplarzami swoich powieści, za co bardzo serdecznie dziękujemy! Podziękowania należą się także Pani  Hannie Greń, która również podarowała bibliotece swoją książkę. Książki z dedykacjami obydwu pań będzie można wkrótce wypożyczyć w naszej bibliotece, do czego zachęcamy!