Festiwal bałwanowy…czyli pierwszy dzień ferii w Miasteczku Śląskim:-)

Opublikowano: 11 lutego 2019

Pierwszy dzień ferii w bibliotece za nami. Jak go podsumować? Bałwanowe szaleństwo. Uczestniczące w zajęciach dzieci miały do wyboru: pracować w grupie i wykonać bałwana z kubków plastikowych lub indywidualnie i wykonać bałwanowe girlandy. Ostatecznie wykonano wyżej wspomniane girlandy, a także podjęto próbę wykonania bałwana z plastikowych kubków. Zbyt wysoka temperatura przyczyniła się do stopienia bałwana…. . A tak na poważnie zadanie wykonania bałwana z kubków przerosło naszych milusińskich w związku z czym bałwan nie został dokończony. Tak czy siak było wesoło!

Przy okazji przypominamy, że w dniu jutrzejszym odbędą się wesołe animacje w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Chętnych zapraszamy na godzinę 12.00 do naszej biblioteki!