Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Czytelnicza impreza pod znakiem tipi, totemów i bizona!

Opublikowano: 1 października 2020

Podczas tegorocznej Nocy Bibliotek, która będzie miała miejsce 9 października w naszej bibliotece zrobimy klimat na czytanie inspirując się życiem Indian, którzy byli znani m.in. z szacunku do przyrody i życia w harmonii z naturą. W programie przewiduje się czytanie baśni indiańskich pt. ,,Dar Totemów”, spotkanie z miłośnikami kultury indiańskiej, którzy w ciekawy sposób przybliżą ciekawostki związane z życiem Indian. Oprócz tego nasi goście specjalni pomalują ucharakteryzują naszych uczestników na prawdziwych Indian malując im twarze. Przewidziany jest też poczęstunek dla uczestników tej nocnej imprezy oraz wykonanie pracy plastycznej- indiańskich łapaczy snów.
Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 15. Zapisać się można telefonicznie dzwoniąc na numery telefonów biblioteki: (32) 288-86-35, (32) 288-85-12 lub na miejscu w bibliotece.

Impreza odbędzie się 9 października w godzinach od 18.00 do 21.00 w naszej bibliotece przy ulicy Metalowej 10.