Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Autorski wieczór z dreszczykiem emocji za nami!

Opublikowano: 20 listopada 2019

Mowa o spotkaniu z Panią Edytą Kowalską z Woźnik Śląskich. Spotkanie z Panią Edytą zawsze jest miłą niespodzianką. Mamy w pamięci inną autorską imprezę w naszej bibliotece, a mianowicie wieczór autorski z Panią Hanną Greń, na który to przybyła m.in. Pani Edyta Kowalska. Wtedy mieliśmy przyjemność Ją poznać i od razu byliśmy pod wrażeniem Jej osobowości. Było to spotkanie pełne niespodzianek, gdyż uczestnicy przyszli na nie z wyobrażeniem bezpośredniego kontaktu z jedną pisarką, a tu się okazało, że całkiem przypadkowo mogli sobie porozmawiać z dwoma pisarkami! Cóż za niespodzianka! Pani Edyta obdarowała wtedy naszą bibliotekę egzemplarzami sowich powieści, zaś Panią Hannę Greń pięknym bukietem kwiatów.  Tym razem, czyli na wczorajszym spotkaniu, także nie obyło się bez niespodzianki. Oprócz zaprezentowania wycinka swojego życia, swoich zmagań i radości z pisania książek, swoich inspiracji odbyło się losowanie, którego zwyciężczyni otrzymała kubek z nadrukiem okładek książek naszej głównej bohaterki. Cóż pozostało… poranna kawusia z kubeczka od Pani Edyty w jednej rączce, a w drugiej egzemplarz Jej książki. Miło tak rozpocząć dzień!

Drogi czytelniku, Ty też możesz podarować sobie taki luksus i przyjemność. Przyjdź do naszej biblioteki po książki Pani Edyty Kowalskiej. Zapraszamy!