,,Wiślański cykl” dla miłośników polskich kryminałów… .

Opublikowano: 14 sierpnia 2018

Miejska Biblioteka Publiczna w Miasteczku Śląskim ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z pisarką powieści kryminalno-obyczajowych, Panią Hanną Greń, które to odbędzie się w naszej bibliotece (ulica Metalowa 10)  12 września o godzinie 17.00. Jako że Pani Hanna pochodzi z Wisły, akcja niektórych jej powieści dzieje się w tym urokliwym mieście. Mowa tu o tzw. ,,wiślańskim cyklu”, w skład którego wchodzą następujące pozycje: ,,Cień sprzedawcy snów”, ,,Cynamonowe dziewczyny” oraz ,,Otulone ciemnością”.

Zapraszamy Państwa na to spotkanie i jednocześnie informujemy o możliwości nabycia na nim książek Pani Hanny po promocyjnych cenach.