Świąteczne ozdobniki, świecidełka i bibeloty

Opublikowano: 24 listopada 2017

Okres świąteczny corocznie wiąże się z szałem zakupowym, podczas którego ludzie zaopatrują się nie tylko w prezenty, ale także we wszelkiego typu świąteczne bibelociki taki jak kartki, ozdoby i dekoracje. Można się w nie zaopatrzyć w centrach handlowych, sklepikach, jarmarkach świątecznych, a od 21 listopada także w naszej bibliotece!!! A to wszystko za sprawą Pani Aliny Czarneckiej Chaś, nauczycielki z Przedszkola nr 1 w Miasteczku Śląskim, która stworzyła nastrojowe rękodzieło świąteczne takie jak kartki, wieńce, stroiki, ozdoby choinkowe. Pani Alina własnymi siłami walczy o pozyskanie środków finansowych na wycieczkę ze swoimi podopiecznymi do Muzeum w Tarnowskich Górach. W związku z tym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych rękodziełem Pani Aliny z propozycją odwiedzenia naszej biblioteki celem zakupu świątecznego asortymentu, a przy okazji wyposażenia się w interesującą książkę na długie, zimowe wieczory.