Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Spotkanie z Arkadiuszem Niemirskim

Opublikowano: 7 października 2014

22.09 w Wypożyczalni dla Dorosłych gościł Arkadiusz Niemirski. Satyryk, abortion dziennikarz, autor książek detektywistycznych dla młodzieży i dorosłych, kontynuator znanego cyklu „Pan Samochodzik”. W barwny i żartobliwy sposób mówił o sobie i swoich zainteresowaniach oraz twórczości literackiej i działalności kabaretowej.  Oddział Dziecięcy zorganizował dla dzieci zajęcia plastyczno-edukacyjne. Podczas tych zajęć dzieci miały okazję zapoznać się z sylwetką pisarza. Świetną zabawą okazało się wykonywanie przez dzieci kolażu kolorowych samochodzików. Najlepsze prace zamieszczono na gazetce bibliotecznej.