Spotkanie autorskie z Babcią Grunią w Oddziale Dziecięcym MBP

Opublikowano: 11 kwietnia 2017

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z pisarką bajek dla najmłodszych Panią Ewą Zarębską, które będzie miało miejsce w naszej bibliotece 20 kwietnia o godzinie 11.00.  Pani Zarębska, znana pod pseudonimem Babcia Grunia jest osobą bardzo kreatywną, bo oprócz tego, że pisze książki dla najmłodszych, jest współzałożycielką wydawnictwa Bociuś, jest też malarką. Jej debiutancka książka pt. ,,Opowieści babci Gruni”, na podstawie której autorka zyskała swój pseudonim, została własnoręcznie przez Panią Ewę ozdobiona. Warty odnotowania jest fakt, że Pani Zarębska w 2007 roku otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie im. Astrid Lingren za książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację Cała Polska Czyta Dzieciom.

Więcej o autorce i jej twórczości można się dowiedzieć na stronie: www.babciagrunia.pl