Witamy w serwisie Miejskiej Biblioteki Publicznej W Miasteczku Śląskim!

MBP Miasteczko Śląskie
Strona główna Godziny otwarcia O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy

,,Śląskie w kapsule czasu”

Opublikowano: 9 kwietnia 2019

Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców województwa śląskiego do wzięcia udziału w konkursie pt. ,,Śląskie w kapsule czasu”. Celem tego konkursu jest wyłonienie pomysłu na artefakt, który mógłby zostać zamknięty w kapsule czasu umieszczonej w fasadzie gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Urząd ten sugeruje aby zgłaszane propozycje były związane z ideą konkursu, czyli zachowaniem w czasie przedmiotów, które uczestnicy wskażą jako najbardziej znaczące.

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału poniżej zamieszczamy parę niezbędnych informacji. Informujemy też, że regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia można zdobyć m.in. w naszej bibliotece,  a także na stronie http://www.katowice.uw.gov.pl

Uroczyste wmurowanie zebranych artefaktów planowane jest na 3 maja 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: kapsula@katowice.uw.gov.pl, do dnia 14 kwietnia 2019 roku. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz z podpisanymi załącznikami oraz zdjęcie artefaktu. Artefakt nie może przekraczać wymiarów: szerokość 23 cm/długość 55 cm/wysokość 19 cm.