Okolicznościowy egzemplarz ,,Przedwiośnia” dla naszej biblioteki:-)

Opublikowano: 20 grudnia 2018

,,Jest dla mnie wielką satysfakcją, że w tym szczególnym roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości wszyscy razem doświadczyliśmy prawdziwej radości i przyjemności obcowania z wybitną polską literaturą, oddającą naszego narodowego ducha.”

To słowa Prezydenta Polski, Andrzeja Dudy zaadresowane do wszystkich instytucji biorących udział w tegorocznej akcji Narodowego Czytania, a więc i do naszej biblioteki. Prezentujemy Państwu list z podziękowaniami za udział w akcji oraz sygnowany znakiem ,,Narodowe Czytanie” egzemplarz ,,Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które to w dniu dzisiejszym przyszły do naszej biblioteki z kancelarii prezydenta.