Modernizacja domów w Miasteczku czy Narodowe Czytanie??? Oto jest pytanie…

Opublikowano: 17 września 2018

Miejska Biblioteka Publiczna  oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Miasteczku Śląskim zapraszają wszystkich Czytelników na imprezę czytelniczą z cyklu Narodowe Czytanie. Ogólnokrajowa akcja w tym roku w większości polskich miast odbyła się 8 września. W naszej miejscowości zaś obędzie się 20 września o godzinie 10.00 w Parku Rubina.

W tym roku postawiono na pozycję Stefana Żeromskiego pt. ,,Przedwiośnie”. Fragmenty tej lektury będą czytane przez młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1. Część osób uczestniczących w akcji będzie wystylizowana na słynne ,,szklane domy”.

Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych na występ ,,szklanego miasta, miasteczka…”