,,Mimozami jesień się zaczyna, Złotawa, krucha i miła….. .”

Opublikowano: 30 października 2018

Takimi słowami  Julian Tuwim określił jesień w wierszu pt. ,,Wspomnienie”. W naszej bibliotece zaś jesień zaczyna się od sentymentalnych i nostalgicznych wieczorów z poezją, na które serdecznie zapraszamy. W tym roku czar swojej poezji roztoczą przed nami Michał Baczyński oraz Anna Włodek.

Wszystkich miłośników poetyckiego wyrazu artystycznego zapraszamy na dwa wieczory.

Jako pierwszy swoją poezję zaprezentuje Pan Michał Baczyński, a będzie to 6 listopada o godzinie 17.00 . W następnej kolejności, dwa tygodnie później tj. 20 listopada o tej samej godzinie, będzie okazja posłuchać wierszy Pani Anny Włodek.

Mamy nadzieję, że wieczory pełne wykwintnych środków stylistycznych okażą się miłym tytułowym ,,wspomnieniem”, czego życzymy odbiorcom.

Przy okazji nadmieniamy, że we wtorek (13 listopada) pomiędzy naszymi poetyckimi wieczorkami odbędzie się wernisaż wystawy dotyczącej Pani Józefy Bramowskiej. Informacje dotyczące tego wydarzenia zamieszczone będą wkrótce w kolejnym poście.