Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Konkurs w Filii w Żyglinie!

Opublikowano: 25 kwietnia 2018

Konkurs dla uczniów klas I – III szkół podstawowych.

W związku ze spotkaniem autorskim z panem Waldemarem Cichoniem, które odbyło się 25 kwietnia 2018 roku w SP nr 2 w Miasteczku Śląskim, Filia nr 1 MBP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie związanym z książką Waldemara Cichonia pt.”Cukierku, ty łobuzie”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej podobiznę bohatera książki „Cukierku, ty łobuzie” – kota Cukierka. Prace będą oceniane pod względem pomysłowości i staranności wykonania. Termin oddawania prac to 11.05.2018 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 18.05.2018 r o godzinie 13:30. Prace można oddawać do Filii biblioteki znajdującej się na ul. Harcerskiej 5 w Żyglinie.

KONKURS PLASTYCZNY
Na wykonanie pracy plastycznej plastycznej przedstawiającej podobiznę bohatera książki „Cukierku, ty łobuzie” – kota Cukierka

I. ORGANIZATORZY :
– Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miasteczku Śląskim
II. TEMAT KONKURSU:

III. CELE :

Aktywne spędzanie wolnego czasu.
Rozbudzanie zainteresowania biblioteką.
Mobilizowanie uczniów do czytania.

IV. WARUNKI UCZESTNICTWA :

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych.
Uczestnicy indywidualnie przygotowują prace plastyczne.
Prace należy wykonać na jednej kartce A4 dowolną techniką plastyczną ( np. rysunek, kolaż, malarstwo).
Każdy uczestnik może dostarczyć tylko 1 pracę.
Organizator zastrzega sobie prawo do publicznej prezentacji prac konkursowych oraz wykorzystania ich w materiałach promocyjnych.
Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz klasą.
Prace nie podlegają zwrotowi.
Prace będą oceniane pod względem pomysłowości i staranności wykonania.

V. TERMINY :

Czas trwania konkursu od 26 kwietnia do 11 maja 2018 roku.
Prace należy dostarczyć do Filii MBP na ul. Harcerskiej 5 w Żyglinie do 11 maja 2018 roku. Prace przyniesione po wyżej wymienionym terminie nie wezmą udziału w konkursie.
O terminie rozstrzygnięcia konkursu i wręczeniu nagród uczestnicy zostaną powiadomieni przez Organizatora.

VI. OCENA I NAGRODY:
Oceny prac konkursowych dokona powołane przez Organizatora jury.

VII. KONTAKT :

Informację o konkursie można uzyskać osobiście w Filii bądź pod numerem telefonu 322849734.

Informujemy również o możliwości zamówienia książek pana Waldemara Cichonia o kocie Cukierku z imienną dedykacją i autografem autora w Filii w Żyglinie. Koszt to 20 zł za sztukę.

Dostępne tytuły:

-Cukierku, ty łobuzie!

-Co słychać cukierku?

-Nie martw się, cukierku!

Zamówienia można składać w Filii do 10 maja 2018 roku.