,,Józefa Bramowska – śląska matrona”- konkurs!

Opublikowano: 28 lutego 2018

Wypożyczalnia dla Dorosłych MBP ogłasza konkurs pt.: ,, Józefa Bramowska -śląska matrona”! Zadaniem uczestników jest wykonanie portretu senatorski z Żyglina dowolną techniką.
Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.
Regulamin konkursu
Konkurs plastyczny organizowany jest przez Wypożyczalnię dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miasteczku Śląskim i przeznaczony jest dla wszystkich czytelników.
Zasady uczestnictwa w konkursie
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy wykonanej w dowolnej technice malarskiej ( farby plakatowe, akrylowe, olejne itp.) lub rysunkowej ( ołówek, kredki ołówkowe itp..) do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miasteczku Śląskim, mieszczącej się przy ulicy Metalowej 10 do dnia 23.03.2018 r.. do godziny 17.00. Każdy uczestnik może do konkursu zgłosić tylko jedną pracę formatu A3, A4, lub A2. Każda praca powinna być czytelnie podpisana na odwrocie wg. wzoru: imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy. Należy również wypełnić oświadczenie

Kwalifikacja i kryterium oceny
Zespół jury wyłoniony wśród pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miasteczku Śląskim dokona oceny prac. Do udziału w konkursie nie dopuszcza się prac, które nie spełniają powyższych wymogów. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 28.03.2018 roku.
Zwycięskie prace uświetnią wystawę Józefy Bramowskiej organizowaną w 100 rocznicę odzyskania niepodległości.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !!!