Jesienne Wieczory z Poezją

Opublikowano: 12 września 2017

Drogi Czytelniku,

czy często dopada Cię poetycka wena twórcza? Jeśli poetyckie myśli kłębią się w Twojej głowie w nieprzewidywalny i porywczy sposób, jeśli Twoja szuflada nie domyka się od nadmiaru przelanych na papier wierszy, koniecznie weź udział w kolejnej edycji ,,Jesiennych Wieczorów  z Poezją” w Miejskiej Bibliotece Publicznej i podziel się swoimi  lirycznymi przemyśleniami! Wypożyczalnia dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza wszystkich  lokalnych poetów, mniejszego i większego formatu do zaprezentowania swojej twórczości w każdy wtorek listopada.  Warunkiem uczestnictwa w charakterze prezentującego swoją twórczość poetycką jest dostarczenie jej w terminie do 30 września 2017 roku do budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej na Metalowej 10  lub za pośrednictwem maila na adres biblomiast@wp.pl z krótką adnotacją na temat autora.

Pamiętaj drogi czytelniku, że Twój debiut może być jednoznaczny z odkryciem Twojego talentu i zarazem początkiem poetyckiej przygody.