Drastycznie spuchnięte kostki??? Nie!!! To kasztany w skarpetkach!

Opublikowano: 28 września 2018

Mowa o naszych bibliotecznych, kasztanowych żniwach, które to zwłaszcza dzięki najmłodszym czytelnikom przybrały taki rozmach. Dzieci angażujące się w akcje przychodzą z pełnymi kasztanów tornistrami, kieszeniami, a nawet skarpetkami! Kasztanowe szaleństwo!

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie dziękuje wszystkim naszym czytelnikom, którzy tak ochoczo i entuzjastycznie zareagowali na akcję zbiórki kasztanów.  Kasztany zebrane z waszym udziałem, będą przekazane do Nadleśnictwa Świerklaniec. Z pewnością wypełnią niejeden pusty brzuch naszych leśnych przyjaciół futerkowych. Przypominamy, że nasza akcja trwa do 19 października.