,,Dbajmy wszyscy o to, co natura dała, Tak by kula ziemska nam nie zmizerniała.”

Opublikowano: 2 listopada 2018

Taki oto morał płynie z nadesłanej przez Panią Martę Plekaniec bajki na okoliczność ogłoszonego przez MBP konkursu na napisanie bajeczki o kasztanach.  Zgodnie z regulaminem konkursu, prace można było nadsyłać do końca października. W związku z tym bardzo dziękujemy za nadesłane prace i jednocześnie informujemy, że wyróżnione zostały bajki napisane przez Panią Martę Plekaniec oraz Panią Grażynę Nowak-Balcer. Panie zajęły ex aequo pierwsze miejsce. Obydwu Paniom szczerze gratulujemy polotu i fantazji i zapraszamy do naszej biblioteki po odbiór nagrody. Pozostałych zaś Czytelników zapraszamy do zapoznania się z treścią obydwu bajek, które zostaną opublikowane w kolejnych naszych postach.