Czytelniku nakręć się i zbieraj nakrętki!

Opublikowano: 9 października 2018

Drodzy czytelnicy, nasza ,,kasztanowa akcja” powoli dobiega końca. W związku z tym bardzo serdecznie dziękujemy za tak ochoczy i aktywny odzew z Waszej strony. Udało się zgromadzić na prawdę sporą ich ilość i zasilić tym samym Nadleśnictwo Świerklaniec. Instytucja ta z kolei obdarowała naszą bibliotekę materiałami edukacyjnymi dla dzieci dotyczącymi przyrody, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Przy okazji przypominamy naszym Czytelnikom, że akcja zbierania plastikowych zakrętek nieprzerwanie trwa. Zbieramy je cały czas na rzecz niepełnosprawnego chłopczyka o imieniu Przemek. Zatem Czytelniku nakręć się i zbieraj nakrętki.