Czy ty też jesteś ,,prezento-dawcą”?

Opublikowano: 29 listopada 2018

Hej ludzie! Co wy robicie?! Święta tuż, tuż, a wy nie macie prezentów popakowanych!

Zapraszamy wszystkich, którzy mają zakupione i pochowane w szafeczkach i szufladkach prezenty i chcieliby je pięknie opakować w sposób przywołujący atmosferę świąteczną i z przekazem : ,,Odpakuj mnie, a się nie rozczarujesz” !

W dniu 11 grudnia o godzinie 17.00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej będą miały miejsce warsztaty pakowania prezentów. Warsztaty odbędą się pod fachowym okiem Pani Izabeli Kot.

Zapraszamy wszystkich ,,prezento-dawców” ! Wyżyjcie się artystycznie! Okazja  ku temu sprzyja!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa. Można to zrobić na miejscu w bibliotece lub dzwoniąc  pod numer telefonu: (32) 288-86-35