Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Badanie preferencji czytelniczych-prośba o wypełnienie ankiety

Opublikowano: 27 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o poświęcenie paru minut swojego czasu na wypełnienie ankiety dotyczącej Waszej opinii na temat czytanych przez Państwa książek, Państwa preferencji w doborze literatury oraz funkcjonowania naszej biblioteki, a w tym, przede wszystkim księgozbioru wchodzącego w jej skład. Ankieta, która jest inicjatywą Instytutu Książki, nie wymaga od Państwa podawania żadnych danych personalnych, a skupia się jedynie na Państwa preferencjach i opiniach. Celem wypełnienia ankiet należy kliknąć na poniżej podany link.

Bardzo serdecznie dziękujemy za Państwa udział w badaniu opinii czytelników książek. Z pewnością dane uzyskane na podstawie ankiet będą miały również przełożenie na ewentualne polepszenie funkcjonowania biblioteki.