Apel do młodych maniaków książkowych!

Opublikowano: 15 marca 2018

Bibliofilu juniorze, wstąp do Oddziału Dziecięcego po nowe książki! Tym razem mamy coś dla miłośników książek Grzegorza Kasdepki (Tajemnicze zniknięcie detektywa Pozytywki), następnie kibiców piłki nożnej wiernie  zapatrzonych w swoich futbolowych idoli (Grzegorz Krychowiak: urodzony sportowiec oraz Kamil Grosicki: tańczący z piłką, książki autorstwa Marcina Rosłonia). Oprócz tego można się wyposażyć w książkę księdza Twardowskiego pełną refleksji na temat wartości rodziny (Siedem łyżeczek: Rozmowy o rodzinie), czy książkę dla ,,istot osobliwych”, czyli ,,Baśnie osobliwe” Ransoma Riggsa. Dociekliwi obserwatorzy przyrody ucieszą się z książki Christiny Bjork i Leny Andreson pt. ,,Rok z Linneą”.  Najmłodsi zaś czytelnicy mają szansę spędzić miłe chwile przy lekturze takich książek jak: ,,Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej oraz ,,Basia i biblioteka” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Zapraszamy i życzymy  miłych chwil spędzonych z książką!!!