Strona główna O nas Wydarzenia/imprezy Projekty Fotogaleria Programy Ochrona danych osobowych

Akcja pt. ,,Wafelek czy kremówka?”

Opublikowano: 22 września 2020

Hej dzieciaki! Jesteście łasuchami, tak jak Święty Jan Paweł II? Papież miał słabość do kremówek. Jeśli wy też chcecie coś na ząb, to Oddział Dziecięcy zaprasza wszystkich łasuchów na wafelki. Niby zwykłe wafelki, ale zostały przyozdobione anegdotką z życia Św. Jana Pawła II i Jego słowami skierowanymi do dzieci. Co trzeba zrobić żeby dostać wafelek? Trzeba przyjść do biblioteki, obejrzeć wystawę na temat papieża, następnie skierować swoje kroki do Oddziału Dziecięcego i tam odpowiedzieć na jedno, niezwykle proste pytanie w oparciu o obejrzaną wystawę. Bardzo proste zadanie, nie ma opcji, że nie odpowiecie. Jest zatem coś dla ciała i dla ducha! Oddział Dziecięcy zaprasza!!!